UTKUM YAPI YATIRIM A.Ş.

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ İSTİKRARLI KALİTE ANLAYIŞI İLE KARŞILAYARAK DEĞER YARATMAYI ESAS ALAN KURUMSAL YAPIMIZ MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA STRATEJİMİZ VE REKABETÇİ BÜYÜME POTANSİYELİMİZ İLE "EN İYİ" ŞEKİLDE DEĞERLER, YÖNETMEK.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan UTKUM İNŞAAT standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. UTKUM İNŞAAT gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, kaliteli ve nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran UTKUM İNŞAAT, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşması tarafındadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

UTKUM YATIRIM VİZYON & MİSYON

KALLİTEYİ BİR YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSEMEK

Doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan UTKUM YAPI A.Ş. kuruluşundan bu yana "insana ve doğaya saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. UTKUM YAPI A.Ş. istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Başkanın mesajı...

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız; Ticaret hayatına 1988 yılında inşaat malzemeleri sektörüyle başladım. 2000 yılında Utku İnşaat’ ı kurarak gayrimenkul sektörüne girdik. Şimdi daha güçlenmiş bir marka sunmanın en derin sevinci içindeyiz. 2014’ ün hemen başında kurduğumuz UTKUM Yapı Gayrimenkul İnşaat Yatırım A.Ş. marka olmanın verdiği sorumlulukla çevreye ve canlı hayatına saygılı, prensipleri doğrultusunda hareket eden, insanımızın düşlerini gerçekleştirmeyi hedef alan ve geleceğe güven veren güçlü bir tüzel kişiliktir. Gücünü kendi insanımız ve bu topraklardan alan yapımız “Kaliteli bir yaşam, yaratıcı mimari tasarımlarla mümkündür.” diyerek yoluna tüm gücüyle devam etmektedir. Ülkemize ve geleceğimiz olan gençlerimize duyduğumuz sonsuz güvenin bizi tüm dünyada büyük başarılara ulaştıracağından hiçbir kuşkumuz yoktur. Sevgi ve Saygılarımla, Hüseyin İBİŞ Yönetim Kurulu Başkanı